Raper a jeho EGO

Autor: Maros Kis | 9.11.2014 o 18:34 | (upravené 10.11.2014 o 23:11) Karma článku: 12,43 | Prečítané:  35689x

Štvrtého člena správnej rady Piešťanskej nemocnice netreba nejako zvlášť predstavovať. Možno tým skôr narodeným nebude jeho „ umelecké meno „ hovoriť nič, ale mládež, ktorá počúva hudobný štýl pod názvom RAP, vie okamžite o koho sa jedná.

Jeho pravé meno je Michal Straka a tento týpek si dokonca pred meno píše skratku JUDr. Na tom by nebolo nič zvláštne, JUDr.-ákov behá po svete viac, no nájsť vo svete doktora práv, ktorý rapuje a okrem dozorovania v správnej rade nemocnice ( v ktorej vykonával svoju funkciu úplne zadarmo – podľa jeho slov ) sa živí hudbou až tak veĺa nenájdete.

Neviem prečo a podľa čoho si dal svoje umelecké meno. Možno to nebol až tak skvelý výber.. Možno tým zapôsobí na ..nasť ročné deti a ešte, ešte nejaké tie kusy, no ja a myslím, že aj väčšina ľudí "nemusí" takýchto ľudi, ktorým vlastné, obrovské EGO zastiera výhľad na život okolo.

Pán Straka a všimnite si, že sa ani nenamáham dať Vám pred meno titul, boli ste mi ukradnutý ako spevák ( a to ja za speváka považujem ľudí čo intonujú ), ale teraz ste mi ukradnutý aj ako človek.

Po tom čo ste predviedli ako člen, správnej rady a to bolo dosť úbohé, ste sa úplne zosmiešnili svojim odkazom istému Ľubovi A.

Nepoznám Ľuba A. a je mi jedno kto je to, ale niekomu nadávať do zákerných svíň a želať mu skapanie do rána je silná káva na každého normálneho človeka.

Týmto ste podľa mňa naplnili odkaz o svojom úbohom a primitívnom a obrovskom EGU. Úplne iracionálne a smiešne tam na záver zaznel pozdrav „ mier“. Nehovoriac o tom, že takéto slová, nepatria do úst doktora práv, ktorý si musí byť vedomý aj právnych následkov svojho činu.

Toto mi len dokazuje, že váš titul nepadol na príliš úrodnú pôdu a podľa mojich slov sa musia slušní právnici za Vás hanbiť..

U mňa ste NULA a takým aj zostanete. A NULY by sa nemali pokúšať presadzovať sa v správnych radách inštitúcií o ktorých fungovania nemajú ani šajnu. Lebo potom to dopadne tak ako to dopadlo v Piešťanoch.

Už viem kto ste a to mi stačí.

Robte si ďalej svoje hity, náhravajte sa, koncertujte, predávajte CD a dúfajte v comeback.

Ale už nikdy nekupujte CT- čká...

 

Mier................

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Na náramok treba myslieť, Rusko nemôže zájsť ani na viedenské vianočné trhy

Pavol Rusko je siedmym občanom, ktorý dostal monitorovací náramok bez odsúdenia.

EKONOMIKA

Futej predáva strojárne v Detve, keď SNS chystá výrobu transportérov

Oslovili záujemcov z Česka a Slovenska.


Už ste čítali?