Kde je premiér ??? alebo Fejtón o stratenom premiérovi..

Autor: Maros Kis | 27.7.2014 o 6:00 | (upravené 1.8.2014 o 18:42) Karma článku: 18,09 | Prečítané:  3614x

Včera večer mi nedalo a tak som cez vysielanie hlavných správ, vyskúšal svojho 6 ročného syna Riška. “Vieš kto je Robert Fico ? “ Malý, ktorý práve vchádzal do obývačky, sa zastavil a v jeho hnedých očiach som pobadal údiv nad nezvyčajnou otázkou. “ Nie “ znela odpoved.  

Popravde nič iné som ani neočakával.

Pre nezainteresovaných: Chcel som iba vyskúšať či je naozaj pravda tvrdenie, ktoré vyslovila hovorkyňa predsedu vlády, že: citujem - každá osoba staršia ako 3 roky vie, kto je Robert Fico a rovnako tak, dovolím si povedať, vie celé slovensko, kde predseda vlády býva.

Trochu odvážne a trúfalé tvrdenie, ale o to tu teraz nejde.Chcel som iba trochu odľahčiť situáciu, ktorá vonkoncom nie je normálna.

Takže nášho premiéra už rok naháňa poštár a stále mu nevie doručiť predvolanie na súd.

Otázka znie : Je toto vôbec možné ? Žijem v civilizovanej krajine, alebo v amazonskom dažďovom pralese, kde sa dá pochopiť, že dymové signály sa v hmlistom počasí zle prečítajú, a dunenie tamtamov môže zaniknúť v škrekote divých zvierat.

Prepáčte, ale neviem si predstaviť, že mňa, obyčajného, nenápadného, ba povedal by som až nevýrazného človeka nájdu hneď a premiéra, prvého muža krajiny, nevie vypátrať celá úradnícka mašinéria už niekoľko mesiacov .

V dnešnej dobe, keď sme takpovediac online celý deň, obklopený masovokomunikačnými prostriedkami, inteligentnými telefónmi ide o zázrak.

Ak ale nejde o zázrak, bude v tom iba obyčajné ľudské zlyhanie. Alebo čosi horšie ???

 

Premiér by mal zvážiť, či náhodou nemá vo svojich radoch škodnú, ktorá ho chce tým, že mu nedodáva potrebné informácie ( v tomto prípade úradnú zásielku ) politicky zdiskreditovať.

Pravdepodobne mu už tajne odpojili fax a telefón, zrušili mu emailovú adresu a zablokovali určité prichádzajúce čísla na jeho mobile.

Ak je v tom namočená aj premiérová ochranka, čo nie je vylúčené, to už by si mal dávať pozor... Polícia je v tomto smere taktiež bezradná, pretože absolútne nemá prístup k Robertovi F.

Stále viac a viac však hlodá vo mne podozrenie, že nášho premiéra vymenili a nahradili dokonalým dvojníkom, ktorého poznáme z rokovaní vlády.

V tom prípade sa vynára otázka: : “kde je Róbert F.

Začínam šípiť niečo nekalé...

Keďže poštár nevie nájsť dotyčného je buď taký hlúpy, že nevie, kde pán Róbert býva, čo sa opäť nezhoduje s tvrdením hovorkyne, alebo náš prvý muž v krajine svoj byt predal a peniaze rozdelil medzi najchudobnejších tejto krajiny a šiel tak príkladom po vzore nášho prezidenta, ktorý sa zaviazal, že každú svoju mzdu spravodlivo rozdelí medzi najviac postihnuté sociálne rodiny tejto sociálnej krajiny.

V tomto prípade však p. Róbert dopadol podstatne horšie, ale on by sa určite nedal zahanbiť, nejakým Kiskom.

Jeho sociálne myslenie je priam legendárne.

Keďže sa z neho stal bezdomovec, nie je na tom nič nenormálne, keď ho nevieme nájsť na mieste jeho ex bydliska.

Pravdepodobne kdesi v ústraní spomína na zlaté časy svojej vlády a premýšľa ako by ešte mohol pomôcť chudobným Slovákom zatiaľ čo jeho dvojník pomaly ničí všetko čo tu on vybudoval.

 

DOSLOV :

Ak by to bolo takto, ako som to napísal, bolo by to určite menšie zlo, ako keď sa Róbert. F. nepriznáva a odmieta preberať zásielky určené priamo jemu.

Dáva tým príklad nám všetkým, ako sa máme vyvliecť zo zodpovednosti za svoje skutky.

 

KRÁL JE NAHÝ – aj toto by sa dalo povedať o našom premiérovi a jeho majstrovských ťahoch, ktorými vlastne dokazuje, že na neho proste nikto nemá.

 

Tento detský výkrik môžem smelo parafrázovať na odpoveď môjho syna, ktorý mi odpovedal, že meno Roberta Fica nepozná.

 

Kto ste a kde ste pán premiér ???

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?